2013-​11-​15

KOLOROWA OFERTA SPONSORSKA

Kolorowy Uniwersytet dzięki współpracy z przedstawicielami instytucji oraz firm zewnętrznych stale rośnie w siłę. Bardzo dziekujemy za wsparcie tegorocznej edycji projektu wszystkim Partnerom, a w szczególności Partnerowi Strategicznemu — PKO Bankowi Polskiemu.

Mając na uwadze nieustanny rozwój projektu oraz kolejne edycje w nadchodzących latach, wybiegamy w przyszłość i udostępnamy w zakładce pliki do pobrania “Kolorową Ofertę Sponsorską”. Są to najistotniejsze fakty określające warunki współpracy ze środowiskiem zewnętrznym w ramach projektu. Kolorowy Uniwersytet to projekt otwarty na współpracę ze światem biznesu i gospodarki. Zachęcamy wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa do kontaktu.