2016-​11-​10

(NIE)BEZPIECZNE MEDIA: JAK CZYTAĆTWORZYĆ TREŚCIINTERNECIE oraz DINOZAURY — WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH UAM

Co ma wspólnego dinozaur z kurą, czy krokodylem? Czy dinozaury rzeczywiście latały? Co to jest amonit? Czy są dowody na to, że dinozaury istniały? Odpowiedzi na te i inne pytania miał dla studentów gr. I młody wykładowca — Piotr Filipiak (SP Plewiska) jako młody wykładowca.

Dorosłym wykładowcą była dr Agnieszka Iwanicka z Zakładu Technologii Kształcenia, która opowiedziała o tym jak tworzyć treści w internecie. Studenci mogli się dowiedzieć m.in. co to jest avatar, nick, czy profil; czym w ogóle są treści w internecie; kto je tworzy lub może tworzyć; dlaczego internet bywa niebezpieczny i na co zwracać uwagę, by nie narazić się na różné zagrożenia?

Fotorelacja niebawem w naszych galeriach!