2017-​03-​20

KOLOROWY UNIWERSYTET

Informujemy, że KOLOROWY UNIWERSYTETPLUS, czyli dodatkowe zajęcia dla kandydatów na kolorowych studentów odbędą się 10.04., godz. 10:00 – 11:00 w sali Labudy na Wydziale Historycznym (Kampus Morasko UAM)

Zajęcia pt. CUDOWNE DZIECI W ŚWIECIE MUZYKIpoprowadzi dr hab. Alina Mądry z Zakładu Badań nad Muzyką Dawną.

Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie na adres: kolorowy@​amu.​edu.​pl, które powinno zawierać dane nauczyciela, nazwę szkoły oraz liczbę dzieci.

***UWAGA!!!****

Maksymalna ilość zgłoszonych dzieci jednorazowo to 30 osób!!!

Przypominamy, że zajęcia “PLUS” nie dotyczą studentów aktualnej edycji KU, a tych, którzy chcieliby nimi zostać w przyszłości.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Termin nadsyłania: 31.03.

Informacja zwrotna pojawi sie na skrzynkach mailowych osób zgłaszających dzieci po 3.04.