2018-​09-​28

KOLOROWA INAUGURACJA 201819

Gdy w zabytkowych wnętrzach auli UAM słychać gwar, pisk, czy śmiech, a w oczach pstrzy się od kolorów, to znak, że wystartował Kolorowy Uniwersytet!
W czwartek, 27.09, ok. 400 uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Poznania oraz całej Wielkopolski, uroczyście zainaugurowało rok akademicki 201819. Ósma edycja projektu będzie obfitowała w wiedzę z różnych dziedzin nauki ponieważ gospodarzami wydziałów będą wszystkie, poznańskie wydziały UAM oraz Biblioteka Uniwersytecka i Ogród Botaniczny.
Pierwsze spotkanie z Prorektor UAM ds. kształcenia i jednocześnie Rektorem Kolorowego Uniwersytetu, prof. UAM dr hab. Beatą Mikołajczyk –zakończone, indeksy rozdane, pieczątki zaliczeniowe przygotowane, grafika odnowiona, harmonogram ustalony, czyli startujemy!