2018-​11-​09

JAK ZROBIC SELFIE, ŻEBY INNI SIĘ NIE ŚMIALI? CZYLI SŁÓW KILKA O INTERNECIEWYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENIKARSTWA UAM

Tajniki sieci, niebezpieczeństwa, plusy i minusy internetu przedstawili dr Szymon Ossowski (Prodziekan ds. studenckich WNPiD) i Weronika Dopierała (Redaktor Naczelna Kuriera Akademickiego), na zajęciach dla gr. I. Były warsztaty z poprawnego robienia zdjęć telefonem oraz kolorowy hit w postaci balonów, które każdy mógł zabrać ze sobą po zajęciach. Dodatkowo, nasi studenci zyskali dużą pewność siebie i z wielką chęcią oraz ciekawością współpracowali z wydziałowymi mediami (tj. np. redakcja Flesza).

Przypominamy o komunikacie Prodziekana Ossowskiego -> każda grupa/​szkoła ma możliwość wzięcia udziału w warsztatach telewizyjnych lub radiowych przygotowanych przez WNPiD. Zainteresowani mogą zgłosic się juz w trybie bezpośrednim do p. Prodziekana w celu umówienia takiej wizyty.

Fotorelacja jest juz dostępna.