2020-​03-​23

WYDZIAŁ CHEMII GR. I. — COVID-​19

Informujemy, że w związku z trwającą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i decyzji o przedłużeniu tego stanu do świąt Wiekiej Nocy, zaplanowane na 7.04. zajęcia dla gr. I na Wydziale Chemii UAM, nie odbędą się - zgodnie z zarządzeniem nr 431÷2019÷2020 z dnia 11 marca 2020 roku JM Rektora prof. UAM dr hab. Andrzeja Lesickiego. Jego treść raz jeszcze wstawiamy w tym komunikacie (dostępna jest również w plikach do pobrania).

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, przestrzegać zaleceń i czekać na dalszy rozwój wydarzeń i związanych z nimi decyzji, o których w pierwszej kolejności będziemy informować na bieżąco tak, jak do tej pory, czyli za pośrednictwem komunikatów mailowych.

Przypominamy, że cały czas jesteśmy dostępni online.