2020-​04-​06

KOLOROWY KWIECIEŃ ONLINE!

UWAGA, UWAGA!!
Niestety, w zaistniałej sytuacji, w kwietniu się nie zobaczymy na zajęciach w realu, ALE nasi wykładowcy zobaczą się z kolorowymi studentami w trybie zdalnym!

Kwietniowy plan zajęć KU ONLINE przedstawia się nastepująco:

– gr. I — CHEMIA RAKIETOWA — prof. dr hab. Błażej Gierczyk, prof. dr hab. Maciej Zalas (Zakład Chemii Supramolekularnej, Wydział Chemii UAM)

– gr. IIKIM WSPÓŁCZEŚNIE JEST AKTOR? CYFROWE AKTORSTWO,CZYLI O NOWYCH FORMACH AKTORSTWA FILMOWEGO — dr Joanna Sikorska (Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych WFPiK).

Stosowne materiały elektroniczne, przygotowane przez naszych wykładowców (wraz z pieczątką zaliczeniową), powędrowały już na skrzynki mailowe opiekunów tegorocznych studentów.

Jesteśmy dla Was i we współpracy z chętnymi naukowcami UAM staramy się w miarę możliwości, dostosowywać KU do tej trudnej, również i dla nas, sytuacji.

**Komunikat dot. tylko i wyłącznie miesiąca kwietnia. Cały czas głęboko wierzymy, że majowe zajęcia uda się przeprowadzić w tak bardzo lubianej przez naszych studentów formie. Jednocześnie też śledzimy na bieżąco komunikaty oraz zalecenia władz UAM dot. tej ciężkiej sytuacji, w której znalazła się cała uczelnia. W związku z tym będziemy, wszystkich tegorocznych uczestników projektu, informować na bieżąco o dalszym rozwoju sytuacji**.