2020-​04-​23

MŁODY WYKŁADOWCA ONLINE!

W czasach zarazy pokrzywdzeni są nie tylko naukowcy z poszczególnych wydziałów UAM oraz kolorowi studenci jako ich odbiorcy, ale również nasi młodzi wykładowcyci, którzy dobrowolnie zgłosili się, by z kolorowymi rówieśnikami podzielić się swoimi pasjami, czy zainteresowaniami. Często wymagało to dużego, ponadrogramowego wysiłku oraz poświęconego czasu.
Jednak potencjał młodych naukowców w naszym projekcie się nie zmarnuje (nawet w tak ciężkich okolicznościach). Dlatego materiał dydaktyczny opracowany przez Filipa, a stworzony we współpracy z jego Mamą, już powędrował na skrzynki mailowe nauczycieli z gr. II.
Dziękujemy ogromnie Filipowi za zaangażowanie oraz kreatywność!!:)
p.s. Efektem pracy online pozostałych “młodych” podzielimy się na początku przyszłego tygodnia.