2020-​04-​27

KOLEJNI MŁODZI WYKŁADOWCY ONLINE!

W czasach zarazy pokrzywdzeni są nie tylko naukowcy z poszczególnych wydziałów UAM oraz kolorowi studenci jako ich odbiorcy, ale również nasi młodzi wykładowcyci, którzy dobrowolnie zgłosili się, by z kolorowymi rówieśnikami podzielić się swoimi pasjami, czy zainteresowaniami.
Zgodnie z tym, o czym informowalismy ostatnio, dbamy o to, by potencjał naukowy uczestników projektu się nie zmarnował (nawet mimo tej dla wszystkich z nas, trudnej sytuacji). Dlatego na dobry początek tygodnia, na skrzynkach mailowych nauczycieli/​rodziców gr. II, wylądował już materiał dydaktyczny pt. “CZYM RÓŻNIĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ JĘZYKI SŁOWIAŃSKIE?” przygotowany przez Zuzannę i Agatę z SP w Dąbrowie.
Wielkie podziękowania dla dziewczynek, ich rodziców oraz wychowawczyni za pomoc w wirtualnej realizacji tego pomysłu!