2020-​06-​03

KOLOROWE ABSOLUTORIUM

Inauguracja oraz absolutorium Kolorowego Uniwersytetu należą do absolutnie wyjątkowych wydarzeń w trakcie każdego roku akademickiego w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Te 2 dni z uniwersyteckiego kalendarza sprawiają, że aula UAM wypełnia się po brzegi kolorowymi studentami, których śmiech, zachwyt i gwar bezapelacyjnie ożywiają to dostojne wnętrze.

Niestety, w tym roku nie będzie nam dane świętować zakończenia IX edycji projektu (z przyczyn wiadomych i związanych z nimi regulacji zarówno zewnętrznych, jak i przepisów wewnętrznych).

Ale, ale — nie smucimy się! Dobrze nas już znacie i wiecie, że my się nigdy nie poddajemy!

Podobnie jak było w sytuacji, gdy dzięki naszym super naukowcom nie przepadły żadne zajęcia i dokończylismy kolorowy rok akademicki w trybie online, tak i teraz obiecujemy, że zadbamy o Was jak najlepiej potrafimy!

W związku z tym informujemy, że każdy absolwent i tak otrzyma dyplom ukończenia Kolorowego Uniwersytetu w roku akademickim 201920. Dodatkowo uwijamy się jak “mrówki”, by w przyszłym tygodniu móc zaserwować Wam kilka niespodzianek w ramach tegorocznego pożegnania.

Obserwujcie zatem uważnie skrzynki mailowe oraz nasze kanały internetowe.