2020-​11-​25

NOC NAUKOWCÓW!

W ostatni piątek listopada odbędzie się jedyna taka noc w Europie – Noc Naukowców. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kolejny raz będzie częścią tego wydarzenia. Tym razem, z wiadomych względów, budynki UAM pozostaną zamknięte dla publiczności, ale wszystkich zapraszamy bardzo gorąco do świata wirtualnego, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja imprezy.

27 listopada od godziny 16 zapraszamy Was do studia NN LIVE www​.poz​nan​.noc​naukow​cow​.pl W czasie transmisji prowadzący będą łączyć się z naukowcami z poszczególnych uczelni, a swoją premierę będą miały także różnego rodzaju materiały dydaktyczne przygotowane przez naukowców i studentów specjalnie na tą okoliczność.

To jednak nie wszystko. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na specjalny kanał Youtube www​.youtube​.com/​c​h​a​n​n​e​l​/​U​C​H​c​C​I​V​5​d​V​8​y​4​_​X​L​h​A​y​T​o​K​V​Q​/​v​ideos dedykowany Nocy Naukowców w UAM. To właśnie tam pierwszy raz światło dzienne ujrzą wszystkie propozycje przygotowane przez wydziały i jednostki UAM. Będzie ciekawie!

Dodatkowo, wiele wydziałów będzie w dniu wydarzenia, na swoich kanałach społecznościowych prowadzić relacje, konkursy, czy propozycje live – zachęcamy do obserwowania.

Polecamy wzięcie udziału w tym absolutnie bezprecedensowym wydarzeniu, które nie miałoby szans się odbyć bez zaangażowania naukowców, studentów oraz pracowników administracyjnych z poszczególnych wydziałów/​jednostek UAM!

PROGRAM UAM_​NN