2021-​06-​18

ROK AKADEMICKI 20221

W tym kończącym się sezonie, z powodu obostrzeń epidemiologicznych, nie mogliśmy się z Wami spotykać w budynkach UAM. Dołożyliśmy jednak wielu starań, aby ta uciążliwość była jak najmniej dotkliwa dla kolorowych studentów. Dlatego też materiały opracowane z najwyższą starannością przez naukowców UAM zaprezentowały szeroką paletę dziedzin uprawianych w murach Uczelni.

Dziękujemy naszym patronom honorowym, partnerom, partnerowi strategicznemu PKO Bankowi Polskiemu oraz patronom medialnym za zaufanie i doskonałą współpracę mimo utrudnionych warunków.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku w sezonie letnim i mamy nadzieję, że w sezonie 202122 będzie nam dane spotkać się w świecie realnym!